LGMS renginys NT matavimų klausimais (vyksta registracija!) (atnaujinta 2023.03.20)

2023 metais LR Aplinkos ministerija iš Žemės ūkio ministerijos perėmė žemės tvarkymo funkcijas ir nuo šiol formuoja valstybės politiką žemės valdymo ir naudojimo klausimais.

Lietuvos geodezininkų ir matininkų sąjunga, reaguodama į pertvarkos aktualijas, 2023 m. kovo mėn. 31 d. organizuoja nekilnojamojo turto kadastro ir geodezijos sritims aktualių klausimų aptarimo konferenciją. Į konferenciją pakviesti LR Aplinkos ministerijos atstovai, atsakingi už nekilnojamojo turto kadastro ir geodezijos politikos formavimo klausimus, taip pat Nacionalinės žemės tarnybos, VĮ Registrų centro, Notarų rūmų atstovai.

Primename, kad konferenciją šia tema jau rengėme 2022 m., tačiau ne visi kviestieji asmenys galėjo dalyvauti, taip pat nebuvo pristatyta Aplinkos ministerijos žemės tvarkymo funkcijų pertvarkos vizija, kurią tikimės išgirsti šiame renginyje.

Renginyje jau sutiko dalyvauti:

  • Aplinkos ministerijos viceministrės Daiva Veličkaitė-Matusevičė (greičiausiai ją prisimenate iš pristatymo apie Architektų rūmus LGMS 2019 m. renginyje) ir Monika Juodvalkė bei Erdvinių duomenų politikos grupės specialistai;
  • Lietuvos automobilių kelių direkcija, Dainius Miškinis, turto skyriaus vadovas bei specialistai.

Visus kolegas kviečiame gausiai dalyvauti renginyje ir išgirsti Aplinkos ministerijos matavimų srities pertvarkos viziją iš pirmų lūpų bei užduoti jums rūpimus klausimus.

Registracija

LGMS nariams renginys nemokamas. Ne LGMS nariams renginio kaina – €20.
Norinčių dalyvauti renginyje ne LGMS narių prašome užpildyti savo duomenis šioje formoje – mes atsiųsime sąskaitą apmokėjimui.

Renginio vieta ir laikas

Renginio pradžia – 10 val.
Renginys įvyks Talent Garden Vilnius patalpose Vilniaus g. 33, Vilniuje.
Parkavimo zonos ir kainos Vilniuje – https://bit.ly/vilnius-judu

Kontaktai

Sąjungos pirmininkas Tomas Juozapavičius – 8 600 66692, tomas.juozapavicius@lgms.lt
Sąjungos sekretorius Andrius Balsevičius – 8 614 35282, info@lgms.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top