Asocijuotieji nariai

14.2. asocijuotaisiais nariais gali būti Lietuvos Respublikoje veikiančios įmonės, vykdančios žemėtvarkos planavimo dokumentų rengimo, geodezijos, kadastrinių matavimų veiklą, ir turinčios privataus juridinio asmens statusą;

35. Sąjungos valdybą sudaro devyni valdybos nariai. Aštuonis valdybos narius renka visuotinis narių susirinkimas ir šie valdybos nariai gali būti tik tikrieji nariai. Devintą valdybos narį iš tikrųjų narių renka asocijuotieji nariai. Sąjungos valdyba renkama trejiems metams

 

„ALTAGIS“

altagis_logoPaslaugas teikia visoje Lietuvos teritorijoje. Įmonėje dirba daugiau kaip 10 specialistų, turinčių atitinkamą aukštąjį išsilavinimą (geodezijos arba žemėtvarkos). Jiems yra suteikta matininko ir geodezininko kvalifikacija, o tai užtikrina aukštą darbų kokybę.

 

 

 

„GEOLINIJA“

geolinija_logo_200Įmonė įkurta 2004 metais, sėkmingai dirbanti topografijos, geodezijos ir žemėtvarkos srityse Žemaitijos regione. Įmonėje šiuo metu dirba jaunas, energingas, siekiantis tobulėti kolektyvas. Visi darbuotojai yra žemėtvarkos ir geodezijos srities specialistai su aukštuoju ir aukštesniuoju išsilavinimu ir siekiantys žinias pritaikyti praktikoje.

 

„GEOMASTAS“

geomastas_logoArvydo Žižiūno IĮ pradėjo veiklą 1994 metais, 2002 pertvarkyta į UAB „GEOMASTAS“ – sėkmingai vykdo visus geodezinius, žemėtvarkos darbus, atlieka nekilnojamojo turto kadastro objektų kadastrinius matavimus (žemės sklypų planai ir statinių inventorizacija), topografinių planų sudarymas, detaliųjų planų rengimas keičiant paskirtį.

 

KĘSTUČIO JANCOS ĮMONĖ

Go back to top