Apklausa dėl geodezininkų ir matininkų kursų


Jau daugiau nei dešimt metų geodezininkai ir matininkai periodiškai turi išklausyti privalomus kvalifikacijos kėlimo kursus.
Šia apklausa siekiame išsiaiškinti, ar kursų turinys ir kokybė atitinka profesinės bendruomenės poreikius ir lūkesčius.

5 „Apklausa dėl geodezininkų ir matininkų kursų“ komentarai

  1. Pastabų neturiu

  2. Žilvinas

    Komentarų nėra

  3. Labiausiai užkliūna kursuose išdėstomos metodinės taisyklės, kurios neatitinka realių darbo sąlygų. Nes tiek NŽT skyriai, tiek atskiros savivaldybės, elgiasi pagal savo taisykles ir interpretacijas. Todėl dažnai kursuose įgautos žinios netgi suklaidina darbo metodikoje, o apskundus įstaigų sprendimus, iš ŽŪM ar kitų aukštesnių institucijų, gaunamas atsakymas, kad NŽT ar savivaldybės turi savo taisykles.
    Taip pat pastebėjau, kad skirtingose vietose vykstant kursams, dalyvauja turbūt skirtingi dėstytojai. Ir jie skirtingai supranta vienodus neaiškius klausimus.

  4. Kursai su daug perteklinės ir pasikartojančios informacijos, kuri nėra visada naudinga. Manau naudingiau butu diskusija su lektoriais arba aktualių šiü dienų problemų sprendimui nei klausyti kaip lektoriai nuo skiadriu skaito tai ka mes ir tai patys galime paskaityti

  5. Per daug mokomės teorijos, kuri su praktika kartais nesusijusi. Atrodo turėtume patobulėti, bet ar sužinome kažką naujo tai nebent matavimo prietaisų paskaitojea, kas ir kaip patobulėjo. Galėtų būti kursų pratęsimas internetu ar pan. Kažkoks nesudėtingas testas, atitinkantis realybę.dabar tik išklausytas kursas neprivalomas egzaminas nenesa atsakomybės fiziškai dalyvauti kursuose ir išmokti kažką naujo. Jei turi pažymėjimą, susimoki, lankai ar ne tai tavo reikalas ir gauni pratęsimą. Gaila kad NŽT ir toliau elgiasi su matininkas kaip tik nori o topd sistema sugalvota apsunkinti mūsų darbą , nors kam reikia to vargo kai vėl gauni nesutvarkyta archyvą ir turi tvarkyti pats.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Go back to top