Kursai, renginiai

numatomas LGMS 2017 metų sąskrydis (atnaujinta)

LGMS 2017 metų sąskrydis įvyks rugsėjo 9-10 dienomis „Remeikių sodyboje“, Gailinto g. 6, Galintėnų k., Raitininkų sen.,  Alytaus r. sav. Nuoširdžiai kviečiame visus sąjungos narius ir kolegas aktyviai dalyvauti sąskrydžio renginiuose. Nakvynės vietos ribotos, todėl būtina rezervacija iš anksto. Sąjungos nariai gali registruotis forume pateiktoje nuorodoje, kiti dalyviai – tiesiog parašydami adresu info@lgms.lt.

LGMS logotipas

Įvyko 2014 metų visuotinis LGMS susirinkimas

2014 kovo 28 d. Šiauliuose įvyko pirmasis „Lietuvos geodezininkų ir matininkų sąjungos“ visuotinis susirinkimas. Jame apžvelgėme, ką nuveikėme per pirmuosius sąjungos gyvavimo metus, pasidalinome gamybine patirtimi, išklausėme įdomius programinės įrangos bei instrumentų gamintojų atstovų pristatymus, susipažinome su nariais, smagiai pasisėdėjome ir pasikalbėjome už vaišių stalo. Visiems, kurie negalėjo atvykti į susirinkimą siūlome susipažinti su jame pateiktais pristatymais.

geodezinis_punktas_huverio_uztvankoje

Visuotinis LGMS susirinkimas įvyks kovo 28 dieną!

Šių metų kovo 28 d., Šiaulių verslo inkubatoriuje, Aušros g. 66a, Šiauliuose, įvyks pirmasis „Lietuvos geodezininkų ir matininkų sąjungos“ visuotinis susirinkimas. Susirinkimo programa dar tikslinama, tačiau tikimės, kad susirinkimas bus informatyvus ir naudingas – LGMS nariai ir svečiai galės susipažinti su 2013 metų LGMS veikla, bus kviečiami programinės ir techninės įrangos gamintojai, kurie pristatys naujausius …

Visuotinis LGMS susirinkimas įvyks kovo 28 dieną! Read More »

Scroll to Top