LGMS reiškia solidarumą užpultai Ukrainai

Gerbiami kolegos, gerbiami LGMS naujienų prenumeratoriai.

Įvyko tai, kuo sunku patikėti – Ukrainos miestuose sproginėja bombos, žūna kariškiai ir civiliai, motinos netenka sūnų, žmonos – vyrų, vaikai lieka našlaičiais. Vėl matome kruvinus žmones, sugriautus namus, sugriautus gyvenimus.

Šiandien, rašant šį tekstą, Rusijos kariškiai Ukrainos miestų gatvėse šarvuočiais ciniškai traiško lengvuosius automobilius su juose esančiais žmonėmis.

Į Ukrainą iš Baltarusijos pajudėję tankai mus pastato prieš faktą, kad Lietuva turi sieną nebe su Baltarusija, bet su Rusijos Federacija.

Šią tragišką Ukrainai akimirką Lietuvos geodezininkų ir matininkų sąjunga jokiu būdu negali likti nuošalyje ir reiškia visišką solidarumą su Ukraina ir ukrainiečių tauta.

Esame dėkingi Lietuvos verslui, kuris savo iniciatyva stabdo ekonominius ryšius su Rusija ir Baltarusija bei aukoja pinigines lėšas nuo karo nukentėjusiems ukrainiečiams.

Lietuviai jau suaukojo 3 mln. eurų Ukrainos karo aukoms. Lietuvos geodezininkų ir matininkų sąjunga valdybos sprendimu Ukrainos paramai per Lietuvos Caritas iš sąjungos lėšų aukoja €1000.

LGMS kviečia visus savo narius ir geros valios žmones taip pat aukoti ir asmeniškai, kas kiek gali, pervedant paramą:

Tegyvuoja laisva Ukraina. Amžina šlovė kritusiems už Tėvynę.

4 komentarai apie “LGMS reiškia solidarumą užpultai Ukrainai”

 1. Eligijus

  Ačiū LGMS už pareikštą solidarumą su Ukrainiečių tauta.
  Visa širdimi kartu su kovojančiais už laisvę.
  Tegyvuoja laisva Ukraina. Amžina šlovė kritusiems už Tėvynę.
  Slava Ukraine
  Gerojam Slava

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top